FB TW GG PIN NWS
BioRank 3040

Fırat Albayram

Doğum tarihi : 11.Ocak.1985
Fırat Albayram kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu : Oğlak
Meslek : Dizi Oyuncusu
Fırat Albayram doğum yeri : Nazilli, Aydın

Fırat Albayram Biyografisi

Fırat Albayram, 11 Ocak 1985 tarihinde Aydın, Nazilli’de doğmuştur. Çocukluğu İzmir’de geçti, İzmir’de büyüdü. Bir ablası var. Haliç Üniversitesi Konsertavuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Herkese ‘bro’ dediği için lakabı ‘bro’ olarak kalmıştır.
Fırat Albayram, televizyon ekranlarında arkadaşlarıyla birlikte kurduğu tiyatro sahnesinde de rol alıyor.

7 Kasım 2008'de yayınlanmaya başlayan başrollerde Oktay Kaynarca , Mehmet Akif Alakurt, Serenay Sarıkaya, Selin Demiratar gibi oyuncuların olduğu “Adanalı” dizisinde Boncuk karakterine hayat vermiştir.

2013 yılında Gazeteci Fatih Altaylı’nın yazar eşi Hande Altaylı'nın "Kahperengi" adlı kitabından teollerini Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol ‘un paylaştığı “Merhamet” adlı dizide diğer rolleri Mustafa Üstündağ, Yasemin Allen gibi oyuncular paylaşırken Fırat Albayram da Can karakterine can vermiştir.

Fırat Albayram, 2014 yılında ise “Kaçak Gelinler” dizisinde başrollerini Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Selin Şekerci, Furkan Andıç’ın oynadığı dizide başrollerden birini oynadı. Dizinin diğer oyuncuları Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe, Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç'tır.

Filmleri ve Dizileri :
2008-2010 - Adanalı (TV Dizisi)
2011 - Kayıp Aranıyor (TV Dizisi)
2011 - Sen De Gitme (TV Dizisi)
2012 - Rakı Masası (Kısa Film)
2012 - Suskunlar (TV Dizisi)
2013 - 10. Köy Teyatora (Sinema Filmi)
2013 - Arkadaşlar Arasında (Sinema Filmi)
2013-2014 - Merhamet (TV Dizisi)
2014- - Kaçak Gelinler (TV Dizisi)
2014 - O Rüzgar (Sahildeki Adam)(Kısa Film)


Kaynak:Biyografi.info

Fırat Albayram filmleri

Tüm Fırat Albayram filmleri

Fırat Albayram için yapılan aramalar

Fırat Albayram, Fırat Albayram biyografi, Fırat Albayram hayatı, Fırat Albayram özgeçmişi, Fırat Albayram hakkında, Fırat Albayram doğum yeri, Fırat Albayram fotoğraf, Fırat Albayram video, Fırat Albayram resim, Fırat Albayram kimdir?, Fırat Albayram kaç yaşında?, Fırat Albayram nereli, Fırat Albayram memleketi