FB TW GG PIN NWS
BioRank 1253

Onur Atilla

Doğum tarihi : 18.Mayıs.1986
Onur Atilla kaç yaşında : 32
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Onur Atilla doğum yeri : İstanbul

Onur Atilla Biyografisi

Onur Atilla, 18 Mayıs 1986 tarihinde istanbul’da doğmuştur. Tam adı Rüştü Onur Atilla’dır. Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi'nden mezun oldu. Tiyatro ile bu yıllarda tanıştı. 2012 yılında Anadolu Üniversitesi ile birlikte PERA Güzel Sanatlar Akademisi Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu.
Tiyatro Kılçık, Tiyatro Kedi, Tiyatro alıştı. 2006 yılından itibaren Tiyatro Kılçık ve Tiyatro Bahane'de oyunculuk, yazarlık ve eğitmenlik yaptı.

TRT Okul'da yayınlanan “Partal” adlı komedi&eğlence programının yazarlığını ve oyunculuğunu yaptı. Çeşitli televizyon ve internet reklamlarında da görev aldı.

TRT Çocuk’ta “Kasaba”da seslendirme, “Karagöz” adlı programda hem yazarlık hem de seslendirme yaptı. Tarlabaşı Toplum Merkezi’nde ve devlet okullarında “Yaratıcı Drama eğitmenliğini hala sürdürüyor.

Güldür Güldür” adlı komedi programında oyunculuk yapmaya devam etmektedir. “Güldür Güldür” adlı televizyon şovunda Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Burak Topaloğlu, Dilşah Demir, Doğa Rutkay, Doğukan Polat, Meltem Yılmazkaya, Çağlar Çorumlu, Onur Buldu, Özgün Aydın, Şirincan Çakıroğlu ile beraber oynadı.

Onur Atilla, 18 Eylül 2014 tarihinde Sinem Ayyıldız ile evlendi.

Tiyatro :
Ayşegül Sıkıntıda - Tiyatro Kılçık
Cin Ali Aşık - Tiyatro Kılçık
Tanıyor Olabileceğin Kişiler - Tiyatro Kılçık
Düğünde Panik - Tiyatro Kılçık
Don Kişot - Tiyatro Kedi

Film ve Dizileri :
Eyyvah Eyvah 3 (Sinema)
Yola Çıkmak (Sinema)
Kavak Yelleri
Kahve Bahane
Şen Yuva
Huzurum KalmadıKaynak:Biyografi.info

Onur Atilla filmleri

Tüm Onur Atilla filmleri

Onur Atilla için yapılan aramalar

Onur Atilla, Onur Atilla biyografi, Onur Atilla hayatı, Onur Atilla özgeçmişi, Onur Atilla hakkında, Onur Atilla doğum yeri, Onur Atilla fotoğraf, Onur Atilla video, Onur Atilla resim, Onur Atilla kimdir?, Onur Atilla kaç yaşında?, Onur Atilla nereli, Onur Atilla memleketi