FB TW GG PIN NWS
BioRank 6946

Fahri Toga

Doğum tarihi : 13.Ağustos.1974
Fahri Toga kaç yaşında : 45
Kilo & Boy :
Burcu : Aslan
Fahri Toga doğum yeri : Tokat

Fahri Toga Biyografisi

Fahri Toğa, Dünya çapında en geniş hukuk networku olan Praelegal’in kurucusudur.

Fahri Toğa, 13 Ağustos 1974 tarihinde Tokat’ta doğmuştur. İlköğrenimini Tokat’ta almıştır. Sivas Anadolu Lisesi’ni başarılı bir şekilde mezun olduktan sonra, lisansını İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayıp, buradan mezun olarak meslek hayatına ilk adımlarını atmıştır.

İstanbul barosu avukatlarından olan Fahri Toğa, yurt içinde elde ettiği birçok başarılı dava ile adını duyurmakla birlikte Uluslararası hukuk alanlarında danışmanlık çalışmaları ile Türkiye’de ve dünyada önemli bir yere sahiptir.

Fahri Toğa, Praelegal’in kurucusudur. Dünya çapında en geniş hukuk networku olan Praelegal, 142 ülkede, ülkelerin önde gelen başarılı avukat ve danışman büroları ile faaliyet göstermektedir.

Fahri Toğa dünya çapında ekonomiye yön veren birçok firmayla çalışmış olup gerçek anlamda tüm üyelerini birebir ülkelerinde ziyaret etmiştir.

Kaynak:Biyografi.info

Fahri Toga için yapılan aramalar

Fahri Toga, Fahri Toga biyografi, Fahri Toga hayatı, Fahri Toga özgeçmişi, Fahri Toga hakkında, Fahri Toga doğum yeri, Fahri Toga fotoğraf, Fahri Toga video, Fahri Toga resim, Fahri Toga kimdir?, Fahri Toga kaç yaşında?, Fahri Toga nereli, Fahri Toga memleketi