FB TW PIN NWS
Ben Mehmet Ali Ağca Mesih/Ancona Cezaevi/İtalya

Ben Mehmet Ali Ağca Mesih/Ancona Cezaevi/İtalya

Yazar :
Yayıncı : ART BASIN YAYIN
Yayın tarihi :
ISBN : 9757279528
Sayfa sayısı : 101 sayfa
Kategori : Siyaset » Aktüel Siyaset

Konusu

"Ben İsa'yım"
Her şeye kadir ulu Allah adına, ben dünyanın sonunu ilan ediyorum. Ben İsa'yım. Dirilmiş ve tekrar dirilmiş İsa. Tüm dünya, insafsızca bu nesilde yok olacak. Hepiniz beni deli niteleyebilirsiniz. Ama düşünün. Papa benim hücreme kadar geldi ve benimle olan görüşmesini "olağanüstü, harika, Allah'ın isteği" olarak tanımladı ve şöyle dedi:
"Bizim karşılaştığımız gün, tarihi bir gündür."
Her şeye kadir ulu Allah'ın bu mesajını dünyaya haykırdığım gün, yani 27-28 Mayıs 1985, gerçeğin ve adaletin günüydü.
Ey, dünya gezegeninin halkları, beni dinleyin!
Ben hiçbir taht, hiçbir zafer istemiyorum. İnsanlığın çoğunluğunu yöneten, hiçbir engel tanımayan, politik lider olmak istemiyorum. İnsan olarak yararlanılacak koyun sürüsü bir halk aramıyorum.
Ben doğuştan bir Müslümanım. Ama benim Müslüman varlığım, kimseyi telaşlandırmamalı. Çünkü ben diyorum ki, Hıristiyanlar hıristiyan kalın, Museviler musevi kalın, dininizi muhafaza edin. Ben Müslüman İsa, Müslüman misyonerliği yapmayacağım. Savaş zamanı değil. Tüm tek Allah'a inananlar, tüm Adem'in, Nuh'un, İbrahim'in Allah'ına inanlar, özellikle şeytanla ve pornografi, uyuşturucu, alkol, şans oyunları, fahişelik, adaletsizlik, saldırganlık gibi şeytanın gerçekleri ile ve her türlü zalimlikle savaşmalıdırlar...

Yazarı kimdir?