FB TW GG PIN NWS
2:22

2:22 (2017)

Türkçe adı : 2:22
Yönetmen : Paul Currie
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Bruce Davey , Lawrence Inglee
Oyuncular : Teresa Palmer, Michiel Huisman, Remy Hii, Sam Reid, Maeve Dermody, Simone Kessell, John Waters
Gösterim tarihi :
Türü : Gerilim
Süre : 1s 38dk
Ülke : 2017 - ABD
Websitesi :

Film Özeti

New York'ta bir havaalanında kule kontrolörü olarak çalışan Dylan Branson (Michiel Huisman) bir gün iş esnasında yoğun bir ışık demeti görüp bir anlığına dikkati dağılınca iki uçak çarpışmayla burun buruna gelir, mucize eseri kaza olmaz. Bu olay sonrası Dylan işten ayrılır. O uçaklardan birinde olan Sarah (Teresa Palmer) ile tanışan Dylan, bu sırada çevresinde her gün aynı saatte aynı olayların gerçekleştiğini, olayların hep öğleden sonra 2.22'de cereyan ettiğini fark eder. Normal hayatına dönüp bu zinciri kırmak için gizemi çözmesi gerekmektedir.

New York’ta hava trafiği kontrol merkezinde çalışan Dylan Branson, kariyerinin zirvesindedir. Ta ki bir gün, iki uçağın havada çarpışmasına neden olacağı şekilde, saat 2:22’de bir ışık huzmesinin birkaç kritik saniyeliğine kör etmesine kadar…

Bir süreliğine işinden uzaklaştırılan Dylan, bir süre sonra, her gün aynı saatte, aynı seslerin ve olayların artan bir şekilde tekrar etmeye başladığını fark eder. Düzenli tekrarlar, gizemli biçimde onu her gün saat 2:22’de Grand Central Terminali’ne çeker.

Bir sanat galerisinde çalışan ve çarpışmak üzere olan uçaklardan birinde olan güzeller güzeli Sarah ile tesadüfen tanışır ve Sarah ile karmaşık bir ilişkinin içine sürüklendikçe Dylan, geçmişin gücünü kırmalı ve zamanın kontrolünü eline almalıdır.

Oyuncu Biyografileri

2:22 fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları