FB TW PIN NWS
Charlie'nin Melekleri

Charlie'nin Melekleri (2019)

Türkçe adı : Charlie'nin Melekleri
Yönetmen : Elizabeth Banks, Evan Spiliotopoulos, David Auburn
Senarist :
Yapım / Dağıtım :
Oyuncular : Kristen Stewart, Naomi Scott, Ella Balinska, Elizabeth Banks, Sam Claflin, Patrick Stewart, Jonathan Tucker, Djimon Hounsou, Noah Centineo
Gösterim tarihi :
Türü : Komedi / Aksiyon
Süre : 1s 59dk
Ülke :
Websitesi :

Film Özeti

Charlie’nin Melekleri filminde, Charlie yönetiminde birbirinden yetenekli üç güzel kadın ajanın aksiyon dolu maceraları hikaye ediliyor.

Yönetmen koltuğuna, Evan Spiliotopoulos ve David Auburn ile birlikte yazan Elizabeth Banks otururken oyuncu kadrosu Kristen Stewart, Ella Balinska, Naomi Scott, Sam Claflin, Patrick Stewart, Jonathan Tucker, Djimon Hounsou, Noah Centineo, Elizabeth Banks isimlerinden oluşturulmuş.

Elizabeth Banks'in yönetmen koltuğunda oturduğu aksiyon türündeki filmde meleklere BAFTA ödülünün yanı sıra César Ödülleri'nde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanan ilk Amerikalı oyuncu Kristen Stewart, yıldızı yeni parlamaya başlayan İngiliz güzel Ella Balinska ve yeni nesil Aladdin'de Disney prensesi Jasmine'e de hayat verecek olan Naomi Scott hayat veriyor.

Kristen Stewart, Naomi Scott ve Ella Balinska'nın hayat verdiği karakterler, uluslararası boyuttaki güvenlik ve soruşturma bürosu gizemli Charles Townsend için çalışıyorlar. Artık gezegenin dört bir yanında en zorlu görevleri üstlenen, dünyanın en zeki, en cesur ve en iyi eğitilmiş kadınlarından oluşan Melek takımları ve her takımın ayrı bir Bosley’si vardır.

Charlie'nin Melekleri fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları