FB TW PIN NWS
den-of-thieves

den-of-thieves (2018)

Türkçe adı : Suç Takımı
Yönetmen : Christian Gudegast
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Tucker Tooley
Oyuncular : Gerard Butler, Pablo Schreiber, 50 Cent Curtis James Jackson, O Shea Jackson Jr
Gösterim tarihi :
Türü : Suç / Polisiye / Gerilim
Süre : 2s 20dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Den of Thieves, Los Angeles Polis Departmanı’nda bulunan ve Gerard Butler’ın oynadığı Nick Flanagan'ın liderliğindeki seçkin bir biriminin hikayesini ve Los Angeles şehir merkezindeki Federal Reserve Bank’ı (Merkez Bankası) soyma planları yapan profesyonel soyguncuların hikayesini izleyicilerle buluşturuyor.

Film Özeti

Merkez Bankası her gün 120 milyon dolar nakit parayı dolaşımdan alıp imha etmektedir. Şehrin en başarılı silahlı soygun çetesi de Los Angeles'ın ünlü bankasının günlük olarak imha ettiği bu paraları almak için imkansız bir soygun planına girişir. Ancak farklı yeteneklerle donanmış olan bu elit ekibin işi planladıklarından daha zor olacaktır. Zira Los Angeles Şerif Bürosu'nun deneyimli ve cesur elemanları, hırsız çetesinin tam karşısında durmaktadır..

Son derece elit soygunculardan oluşan Merrimen'in (Pablo Schreiber) çetesi, birkaç kişinin hayatını kaybettiği çok büyük bir soygunu gerçekleştirmiştir. Bu soygunun arkasından da peşlerine Los Angeles Polisi'nin Nitelikli Suçlar Birimi, yani Nick Flanagan (Gerard Butler) düşer. Çete zor duruma düşse de, daha önce hiç başarılmamış birşeyi yapmaya, Merkez Bankası'nı soymaya karar vermiştir.

den-of-thieves fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları