FB TW PIN NWS
Fool's Gold

Fool's Gold (2008)

Türkçe adı : Altın Şans
Yönetmen : Andy Tennant
Senarist : , ,
Yapım / Dağıtım : Warner Bros.
Oyuncular : Matthew McConaughey (Benjamin Finnegan), Kate Hudson (Tess Finnegan), Roger Sciberras (Andras), Donald Sutherland (Nigel Honeycutt), Ewen Bremner (Alfonz), Alexis Dziena (Gemma Honeycutt), Kevin Hart (Bigg Bunny)
Gösterim tarihi :
Türü : Romantik / Macera / Komedi / Aksiyon
Süre : 2 Saat, 13 Dakika
Ülke : ABD
Websitesi : foolsgoldmovie.warnerbros.com...

Kayıp hazinenin bulunduğu yere dair yeni ipucu, evli bir çiftin kayıp romantizmlerinde ve macera anlayışında yeniden hayat bulur.

Film Özeti

Hazine avcılığına merak sarmış olan sörfçü Ben Finnegan, 18. Yüzyıl'dan kalma egzotik hazinelerle dolu efsanevi Queen’s Dowry Hazinesi'ni kafasına takmıştır.

Hazine arayışı sırasında, Finn, Tess Finnegan'la evliliği ve hurda yığını hâline gelmiş teknesi "Booty Calls" da dahil olmak üzere sahip olduğu her şeyi kaybeder.

Tess, milyoner Nigel Honeycutt'ın yatında çalışarak hayatını yeniden kurmaya başlamışken, Finn'in, hazinenin nerede olduğuna dair çok önemli bir ipucu bulmasıyla olaylar gelişir. Bu bilgiyle, hayatının değişeceğinden emin olan Finn, Nigel'ın yatına girmenin bir yolunu bularak, varlıklı adamı ve sosyetenin gözde bekarlarından olan kızı Gemma'yı, kendisiyle birlikte İspanyol hazinesini aramaya ikna etmeye çalışır. Bu arama seferi, tüm direnişine rağmen Tess'in keşif aşkını yeniden alevlendirir. Ama hazinenin peşinde sadece onlar yoktur.

Ziyaretçi yorumları