FB TW PIN NWS
Logan Lucky

Logan Lucky (2017)

Türkçe adı : Şanslı Logan
Yönetmen : Steven Soderbergh
Senarist :
Yapım / Dağıtım : Channing Tatum, Gregory Jacobs, Reid Carolin, Mark Johnson
Oyuncular : Channing Tatum, Adam Driver, Daniel Craig, Katherine Waterston, Hilary Swank, Katie Holmes, Seth MacFarlane
Gösterim tarihi :
Türü : Polisiye / Komedi / Gerilim
Süre : 1s 59dk
Ülke : 2017 ABD
Websitesi :

İşleri sürekli ters giden bir ailenin tuhaf suç hikâyesini işleyen ‘Şanslı Logan’ (Logan Lucky), mizahi yönüyle ön plana çıkan absürt ve eğlenceli bir film..

Film Özeti

Jimmy Logan, erkek kardeşi Clyde ve kuaför kız kardeşi Mellie ile kapsamlı bir soygun için plan yapar. Jimmy, paranın yeraltı nakit yönetim sistemine girmesine yardımcı olmak için, yıkım uzmanı Joe Bang'i işe alır. Grup Charlotte Motor Speedway'deki efsanevi Coca-Cola 600 yarışını hedef alır. Amaç büyük NASCAR yarışında başarılı bir soygun yapabilmektir.

Bol yıldızlı kadroya sahip filmler her zaman bekleneni vermiyor. Ancak ‘Şanslı Logan’ın, bu yıldızların ağırlığını taşıdığı söylenebilir. Filmde, James Bond serisinin vazgeçilmez ismi Daniel Craig, soyguncu Joe Bang olarak çizgili tulumlar içerisinde karşımıza çıkıyor. Craig, bu karakterin de hakkını ustalıkla veriyor. ‘Şanslı Logan’ tuhaf karakterleriyle, görmeye alışkın olduğumuz soygun filmlerinden biraz farklı. Oceans 11’den izler taşıyan eser, çok hızlı olmayan, zaman zaman boğulan bir tempoya sahip. ‘Şanslı Logan’, mantığa ters çok fazla şey barındırıyor ancak eğlencesiyle bunu unutturuyor. Eser, mizahi olarak iyi bir yerde duruyor; sık sık kendinizi yüksek sesle gülerken buluyorsunuz. Yönetmen Steven Soderbergh, filmin sonunda zayıf gibi görünen bazı noktaları da sıra dışı bir şekilde birleştiriyor. Hikâye, bu filme mevzu olan suçun neticelerinin işleneceği yeni filmlerle seriye dönüşeceğe benziyor...

Logan Lucky fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları