FB TW PIN NWS
Rambo: Son Kan

Rambo: Son Kan (2019)

Türkçe adı : Rambo: Son Kan
Yönetmen : Adrian Grunberg
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : Avi Lerner
Oyuncular : Sylvester Stallone, Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta
Gösterim tarihi :
Türü : Aksiyon
Süre : 1s 40dk
Ülke : ABD
Websitesi :

Film Özeti

İlk kan filmini çektikten neredeyse kırk yıl sonra, Sylvester Stallone, tüm zamanların en büyük aksiyon kahramanlarından John Rambo'dan olarak geri döndü. Şimdi, Rambo geçmişiyle yüzleşmeli ve son görevde intikam almak için acımasız dövüş becerilerini ortaya çıkarmalı. Ölümcül bir intikam yolculuğu RAMBO: LAST BLOOD, efsanevi serinin son bölümünü işaret ediyor. Millennium Media ile birlikte Lionsgate, bir Millennium Media Balboa Productions ve Templeton Media prodüksiyonu, Campbell Grobman Films ile birlikte ve Dadi Film (HK) Limited ile birlikte sunar.

Rambo 5 filminde, eski bir asker olan John Rambo'yu Arizona'daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde Travma Sonrası Stres Bozukluğu ile baş etmeye çalışırken buluyoruz. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria'dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria'nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo'nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır...

Sylvester Stallone'un başrolünde yer aldığı ikonik seriyi yeniden dirilten yeni devam halkasında yönetmen koltuğunu Adrian Grunberg üstleniyor.

Oyuncu Biyografileri

Rambo: Son Kan fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları