FB TW PIN NWS
Recep İvedik 6

Recep İvedik 6 (2019)

Türkçe adı : Recep İvedik 6
Yönetmen : Togan Gökbakar
Senarist : ,
Yapım / Dağıtım : ÇAMAŞIRHANE FİLM
Oyuncular : Şahan Gökbakar, Nurullah Celebi, Somer Karvan, Chidi Benjamin John
Gösterim tarihi :
Türü : Komedi
Süre : 1s 49dk
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Film Özeti

Recep İvedik 6, Konya'ya giderken kendisini Kenya'da bulan Recep İvedik'in maceralarını konu ediyor. Recep İvedik’in kuru fasulye festivali için Konya’ya gitmek isterken seyehat acentesinin hatası nedeniyle Kenya’ya gitmesi hikaye ediliyor.

Senaryosunu Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar kardeşlerin birlikte yazdığı filmin yönetmen koltuğuna Togan Gökbakar otururken başrolü de Şahan Gökbakar üstlenmiştir.

Recep İvedik evinde televizyon izlerken, kapıya gelen postacının teslim ettiği davetiyeyi görünce çok heyecanlanır. Konya’da kuru fasulye festivaline davet edilen Recep, vakit kaybetmeden en yakın arkadaşı Nurullah’ı da yanına alıp yola çıkmak ister. Ancak henüz gezi başlamadan talihsizlikler başlar ve seyahat acentesinin hatası sonucu Recep ve Nurullah kendilerini Konya yerine Kenya’da bulurlar.

Kenya’ya vardıktan sonra tek amaçları Türkiye’ye geri dönmek olan iki kafadar için artık heyecan dolu bir macera başlamıştır. Afrika’nın uçsuz bucaksız vahşi bozkırlarında Recep ve Nurullah, ne olduğunu anlayamadan iki düşman yerli kabilenin arasında kalırlar. Bu alışık olmadığı vahşi dünyada karşılaştığı tüm zorluklara karşı kendine has yöntemleriyle mücadele eden Recep’in başına yine birbirinden ilginç ve komik olaylar gelecektir.

Oyuncu Biyografileri

Recep İvedik 6 fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları