FB TW GG PIN NWS
Sicario: Day of the Soldado

Sicario: Day of the Soldado (2018)

Türkçe adı : Sicario: Day of the Soldado
Yönetmen : Stefano Sollima
Senarist :
Yapım / Dağıtım :
Oyuncular : Josh Brolin, Benicio Del Toro, Isabela Moner, Christopher Heyerdahl, Matthew Modine, Catherine Keener, Jeffrey Donovan, Bruno Bichir
Gösterim tarihi :
Türü : Gerilim / Aksiyon
Süre : 2s 3dk
Ülke : ABD, İtalya
Websitesi :

ABD ve Meksika sınırındaki devlet-kartel savaşının konu edildiği Dram, Suç, Aksiyon türündeki film 122 dakika sürüyor.

Film Özeti

Uyuşturucu kartelleri, teröristleri ABD sınırından kaçak yollarla geçirmeye başlayınca, federal ajan Matt Graver, Alejandro'yla iletişime geçer. Ailesi bir kartel patronu tarafından öldürülen Alejandro'nun görevi, durumu kızıştırmaktır. Alejandro, durumu alevlendirmek için kartel patronunun kızını kaçırır. Fakat kız, sivil zayiat olarak görülmeye başlanacak ve kızın kaderi ise bu iki adamın ellerinde olacaktır.

Denis Villeneuve imzalı 2015 yapımı “Sicario” filminin devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda “ACAB - All Cops Are Bastards” ve “Suburra” filmleriyle tanınan İtalyan yönetmen Stefano Sollima oturuyor. Başrollerine Oscar adayı Josh Brolin ve Oscar ödüllü Benicio Del Toro’yu yerleştiren filmin oyuncu kadrosunda ayrıca "Transformers 5: Son Şövalye"nin yıldızı Isabela Moner, Matthew Modine, Catherine Keener, Manuel Garcia-Rulfo, Jeffrey Donovan, Christopher Heyerdahl ve Ian Bohen de yer alıyor. Dariusz Wolski’nin görüntü yönetmenliğini üstlendiği filmin müzikleri ise Hildur Guðnadóttir’e ait.

Oyuncu Biyografileri

Ziyaretçi yorumları