FB TW GG PIN NWS
Siccin 4

Siccin 4 (2017)

Türkçe adı : Siccin 4
Yönetmen : Alper Mestçi
Senarist :
Yapım / Dağıtım :
Oyuncular : Mirza Metin, Yasemin Kurttekin, Sebahat Adalar, Merve Ateş, Yasemen Büyükağaoğlu
Gösterim tarihi :
Türü : Korku
Süre :
Ülke : Türkiye
Websitesi :

Siccin serisinin her filmiyle “Yılın En İyi Korku Filmi” ödülünün sahibi olan Alper Mestçi’nin, Siccin 4’ün afişinde de yer alan “Serinin en korkunç filmi” sözleri dikkat çekiyor. Mestçi, her filmde korkunun dozunu arttırmaya çalıştıklarını belirtirken, Siccin 4’te ise bu dozu çok ileriye taşıdıklarının ve insanları günlerce uykusuz bırakacaklarının iddiasında bulundu.

Film Özeti

Bir zamanlar refah içinde yaşayan ama yaşadıkları maddi düşüşün ardından ailenin büyüğü babaanne saadetin tek başına yaşadığı konağa taşınan Yılmaz Ailesi için bu değişiklik korkutucu olayların başlangıcı anlamına gelecektir, nitekim bahçesine dedeleri Muhsin'in gömülü olduğu evde Saadet, dışarıdan göründüğü gibi tek başına değildir.

Geçmişte zengin bir aile olan Yılmaz Ailesi, yaşadıkları maddi sorunlar nedeniyle babaanne Saadet'in yanına taşınmak zorunda kalırlar. Fakat Saadet bu evde sandıkları gibi yalnız değildir. Bahçesinde kocasının mezarı bulunan Saadet'in eski evi, başka alemden olan sakinler tarafından sahiplenilmiştir. Ve bu sakinler, evde Saadet dışında kimseyi istememektedirler.

Oyuncu Biyografileri

Siccin 4 fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları