FB TW PIN NWS
Transformers: The Last Knight

Transformers: The Last Knight (2017)

Türkçe adı : Transformers 5: Son Şövalye
Yönetmen : Michael Bay
Senarist : , , , , ,
Yapım / Dağıtım : Steven Spielberg, Michael Bay
Oyuncular : Anthony Hopkins, Mark Wahlberg, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, Ken Watanabe
Gösterim tarihi :
Türü : Bilim Kurgu / Aksiyon
Süre : 149 Dak.
Ülke : 2017 - ABD
Websitesi :

Serinin 4. filmi Kayıp Çağ'daki olayların ve Optimus Prime'ın gidişinin ardından insanlarla robotların savaşı sürmektedir. Bu savaşın bitebilmesi için geçmişteki sırların gün yüzüne çıkarılması ve Transformerlar'ın dünyadaki varlıklarının dayandığı kökenin anlaşılması gerekmektedir. Bu zorlu görev ise, tamirci Cade Yeager (Mark Wahlberg), Bumblebee, soylu bir İngiliz Edmund Burton (Anthony Hopkins) ve profesör Vivian Wembley'e (Laura Haddock) düşecektir.

Film Özeti

Son Şövalye, Transformers bu sefer serinin özündeki efsaneleri paramparça etme hedefini taşıyor. İnsanlar ve Transformerlar savaşta, Optimus Prime ise gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın yegane çıkar yolu geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyayı kurtarma görevi Cade Yeager Bumblebee; bir İngiliz lordu ve bir Oxford profesöründen oluşan sıradışı bir birliğe kalıyor.

Sevilen fantastik serisi Transformers'ın devam halkası olan Transformers 5: Son Şövalye'nin yönetmen koltuğunda serinin ünlü yönetmeni Michael Bay oturuyor. Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager'ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor.

Transformers: The Last Knight fragmanı

Filme ait fragman, trailer ve özet videolarını izleyebilirsiniz :

Ziyaretçi yorumları