FB TW GG PIN NWS
BioRank 3532

Fecir Alptekin

Doğum tarihi : ??.??.1975
Fecir Alptekin kaç yaşında : 43
Kilo & Boy :
Burcu :
Meslek : Gazeteci
Fecir Alptekin doğum yeri : İstanbul

Fecir Alptekin Biyografisi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2018 Temmuz ayında Beştepe'de oluşturulan İletişim Ofisi'nin başkanlığına getirildi.

Fecir Alptekin, 1975 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1986 – 1994 yılları arasında İtalyan Lisesi'nde okuyup mezun oldu. Sonra 1994 – 1999 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi'nde Psikolojik Danışmanlık alanında okuyarak mezun oldu.

Fecir Aeğine Cumhuriyet gazetesi ve Yeni Binyıl gazetelerinde muhabir-editör olarak başladı. Daha sonra Halkla İlişkiler, İletişim ve Pazarlama sektörüne girdi.

Fecir Alptekin, Novartis Pharma, TUSİAD, Türk Reklam Ajansları Derneği ve Memorial Sağlık Grubu'nda çalıştı. Ethem Sancak’ın sahibi olduğu Turkuvaz Medya Grubu'nda (Sabah-Atv grubunda) 2006 yılından bu yana Kurumsal İletişim Grubu Başkanı olarak görev yapıyor.

Fecir Alptekin, İtalyance ve İngilizce bilmektedir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Cumhurbaşkanı başdanışmanı yapıldı ve Temmuz 2018 ayında Beştepe'de oluşturulan İletişim Ofisi'nin başkanlığına getirildi.

Kaynak:Biyografi.info

Fecir Alptekin için yapılan aramalar

Fecir Alptekin, Fecir Alptekin biyografi, Fecir Alptekin hayatı, Fecir Alptekin özgeçmişi, Fecir Alptekin hakkında, Fecir Alptekin doğum yeri, Fecir Alptekin fotoğraf, Fecir Alptekin video, Fecir Alptekin resim, Fecir Alptekin kimdir?, Fecir Alptekin kaç yaşında?, Fecir Alptekin nereli, Fecir Alptekin memleketi