FB TW GG PIN NWS
BioRank 2296

Mert Yazıcıoğlu

Doğum tarihi : 10.Mayıs.1993
Mert Yazıcıoğlu kaç yaşında : 26
Kilo & Boy :
Burcu : Boğa
Mert Yazıcıoğlu doğum yeri : İstanbul

Mert Yazıcıoğlu Biyografisi

Mert Yazıcıoğlu, 10 Mayıs 1993 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Bir abisi vardır. Düz bir liseden mezun olduktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi İşletme fakültesinde öğrenimine devam etmektedir. 2. sınıfta okulu dondurmak zorunda kaldı.
Bir arktine gittiğinde içine sahne ateşi düştü ve önce Sumru Onat’ın sahibi olduğu Cast 33’le ve sonra da Ümit Çırak'la tanıştı, ondan 3 Mota Eğitim atölyesinde oyunculuk dersleri almaya başladı. Birkaç deneme çekimlerinden sonra “Dedemin İnsanları” sinema filminde ve “Kayıp Şehir” dizisinde konuk olarak gözüktü.

2013 yılında Fox TV’de yayınlanmaya başlayan ve başrollerinde Ece Uslu, Mesut Akusta, Özcan Deniz, Yavuz Bingöl, Özlem Conker, Hilal Altınbilek ve Şerif Sezer'in olduğu“Karagül” adlı dizide oynadı.

Filmleri ve Dizileri :
2018 - Mehmed: Bir Cihan Fatihi (TV Dizisi)
2016 - Umuda Kelepçe Vurulmaz (Fırat) (TV Dizisi)
2013 – 2015 - Karagül (Baran)(TV Dizisi)
2012 - Kayıp Şehir (TV Dizisi)-(konuk oyuncu)
2011 - Dedemin İnsanları (Sinema Film)- (konuk oyuncu)


Kaynak:Biyografi.info

Mert Yazıcıoğlu için yapılan aramalar

Mert Yazıcıoğlu, Mert Yazıcıoğlu biyografi, Mert Yazıcıoğlu hayatı, Mert Yazıcıoğlu özgeçmişi, Mert Yazıcıoğlu hakkında, Mert Yazıcıoğlu doğum yeri, Mert Yazıcıoğlu fotoğraf, Mert Yazıcıoğlu video, Mert Yazıcıoğlu resim, Mert Yazıcıoğlu kimdir?, Mert Yazıcıoğlu kaç yaşında?, Mert Yazıcıoğlu nereli, Mert Yazıcıoğlu memleketi