FB TW GG PIN NWS
BioRank 527

Müge Dağıstanlı

Doğum tarihi : 05.Kasım.1968
Müge Dağıstanlı kaç yaşında : 51
Kilo & Boy :
Burcu : Akrep
Müge Dağıstanlı doğum yeri :

Müge Dağıstanlı Biyografisi

Ekranların en çok izlenen magazin programlarından “Renkli Sayfalar” adlı programı Gülşen Yüksel ile birlikte sunmaktadır.

Müge Dağıstanlı, 5 Kasım 1968 tarihinde doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi’nde yeni medya bölümünde lisans öğrencisidir.

Müge Dağıstanlı, Posta Gazetesi’nde magazin müdürlüğü yaptı. Posta Gazetesi’nde “duydum gördüm yazdım” adlı köşede yazılar yazdı. Radikal Gazetesi’nde de sinema ve televizyon yazıları yazdı.

2007 yılından itibaren Gülşen Yüksel ile birlikte çeşitli televizyon kanallarında magazin programları yaptı.

2015 yılında ekranların en çok izlenen magazin programlarından “2. Sayfa” adlı programı Kanaltürk'te Gülşen Yüksel ile birlikte sundu. 2015 yılının eylül ayından itibaren Show TV’de yayınlandı.

22 Şubat 2016 tarihinden itibaren 17 Şubat 2017 tarihine kadar Gülşen Yüksel ile birlikte Kanal D'de “Renkli Sayfalar” adlı programı sundu.

Kanal D'den ayrıldıktan sonra Şubat 2017 ayında Fox TV ile anlaşarak Gülşen Yüksel ile birlikte Mart ayının ilk haftalarında yayına gireceği bir magazin programı ile ekranlarda olacaklar.

Kaynak:Biyografi.info

Müge Dağıstanlı için yapılan aramalar

Müge Dağıstanlı, Müge Dağıstanlı biyografi, Müge Dağıstanlı hayatı, Müge Dağıstanlı özgeçmişi, Müge Dağıstanlı hakkında, Müge Dağıstanlı doğum yeri, Müge Dağıstanlı fotoğraf, Müge Dağıstanlı video, Müge Dağıstanlı resim, Müge Dağıstanlı kimdir?, Müge Dağıstanlı kaç yaşında?, Müge Dağıstanlı nereli, Müge Dağıstanlı memleketi