FB TW PIN NWS
BioRank 2738

Zafer Mutlu

Doğum tarihi : ??.??.1956
Zafer Mutlu kaç yaşında : 63
Kilo & Boy :
Burcu :
Zafer Mutlu doğum yeri : İzmit

Zafer Mutlu Biyografisi

Zafer Mutlu, Ağustos 1956 tarihinde İzmit'te, Petrol Ofisi'nde memurluk yapan bir babanın iki çocuğundan biri olarak doğmuştur. Çocukluk yıllarını Malatya'da geçti.
Ankara Üniversitesi Gazetecilik Yüksek Okulu'ndan 1977 yılında mezun olduktan sonra “Yeni Ortam” gazetesinde gazetecilik hayatına başladı. Daha sonra Vatan, Dünya, Günaydın ve Sabah gazetelerinde devam etti.

1980 yılının haziran ayında Ankara’dan ayrılarak İstanbul’a geldi. Günaydın gazetesinden ayrılarak, 1985 yılında yayın hayatına başlayan Sabah gazetesinde çalışmaya başladı, zamanla Dinç Bilgin'in sağ kolu oldu. Bu yüzden Dinç Bilgin, Sabah'ın yüzde 3.84 hissesini ona verdi.

Etibank Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Doğan Gazetecilik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesidir.

Evlilikleri :
1. Evliliği : Zafer Mutlu, 1979 yılında Nuray Hanım'la evlendi. 1987 yılında boşandı. Güneş (d.1980) ve Zeynep (d.1983) adında iki kızı vardır.
2. Evliliği : 1987 yılında Günaydın gazetesinden meslektaşı Füsun Arsan ile evlendi.

Kaynak:Biyografi.info

Zafer Mutlu için yapılan aramalar

Zafer Mutlu, Zafer Mutlu biyografi, Zafer Mutlu hayatı, Zafer Mutlu özgeçmişi, Zafer Mutlu hakkında, Zafer Mutlu doğum yeri, Zafer Mutlu fotoğraf, Zafer Mutlu video, Zafer Mutlu resim, Zafer Mutlu kimdir?, Zafer Mutlu kaç yaşında?, Zafer Mutlu nereli, Zafer Mutlu memleketi