FB TW PIN NWS
BioRank 1457

Gökhan Göz

Doğum tarihi : 06.Ağustos.1989
Gökhan Göz kaç yaşında : 33
Kilo & Boy :
Burcu : Aslan
Meslek : İş adamı
Gökhan Göz doğum yeri : Üsküdar, İstanbul

Gökhan Göz Biyografisi

Yatırımcı ve girişimci iş insanı Gökhan Göz, 1989 yılında İstanbul Üsküdar'da dünyaya gelmiştir. Aslen Samsun Bafra'lıdır. Gökhan Göz genç yaşta ticaret yapmaya karar verip, İlk şahsına ait ticari girişimi olan "GG Rent A Car‘ ı2009 yılında kurmuştur. Gökhan Göz bu firmasını 3 yıl içinde 400 araçlık bir filo şirketi haline getirdikten sonra, 2012 yılında "Gökas Filo"şirketini kurup markalaşmaya karar vermiş ve bu konuda şirketini global pazarda temsil edecek yapıya ulaştırmıştır. Gökas Filo bugün özellikle operasyonel araç kiralama sektörünün önde gelen firmalarından biri olup bünyesinde binlerce araç yer almaktadır. Aynı şekilde Gökas Filo güçlü markalara sahip şirketlerin yüzlerce araçlık filolarını yönetmektedir. Gökas Filo bugün sadece başarılı firmaların kabul görüldüğü kiralama sektörünün öncü çatı STK oluşumu TOKKDER (Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği) üyesidir.
Gıda sektöründe de yatırımı bulunan Sayın Göz Türkiye'nin en büyük kebap ve et restaurantlarından biri olan "Tike" markasını İstanbul Kartal'a kazandırmış, İstMarinaAVM'ye 2019 'da açtığı bu restaurantı ile gıda sektöründe de adından başarı ile söz ettirmektedir. Gökhan Bey'in gıda üzerine şirketini 2017 yılında açtığını da belirtmek lazım. Çünkü başarı için ön çalışma ve planlı olmayı benimseyen Sayın Gökhan Göz, açılıştan tam iki yıl öncesinden çalışmalara başlamış ve bugün Tike markasının en çok ziyaret edilen restaurantının sahibi konumuna, bu ön çalışma ve araştırma süreci sayesinde ulaşmıştır.

Otomotiv ve gıda dışında inşaat ve hizmet sektörlerinde de girişimleri bulunan Gökhan Bey'in özellikle Gökas Filo ve Tike Restaurant işletmeleri ile ilgilendiği bilinmektedir.

Yardımseverliği ve sosyal yardımlaşmayı hayatının bir parçası olarak sayıyorum bu benim hayat felsefem gibi benimsediğim bir şey diyen Gökhan Göz Lösev ve Kızılay gibi kurumlar dışında da bir çok sivil toplu kuruluşunca yaptığı yardım ve gönüllü çalışmalardan ötürü takdir edilmiş ve ödüllendirilmiştir.

Kaynak:Biyografi.info

Gökhan Göz resimleri

Tüm Gökhan Göz resimleri

Gökhan Göz için yapılan aramalar

Gökhan Göz, Gökhan Göz biyografi, Gökhan Göz hayatı, Gökhan Göz özgeçmişi, Gökhan Göz hakkında, Gökhan Göz doğum yeri, Gökhan Göz fotoğraf, Gökhan Göz video, Gökhan Göz resim, Gökhan Göz kimdir?, Gökhan Göz kaç yaşında?, Gökhan Göz nereli, Gökhan Göz memleketi