FB TW PIN NWS
BioRank 2317

DjMilko (Günay Başaran)

Doğum tarihi : 05.Mart.1987
DjMilko (Günay Başaran) kaç yaşında : 35
Kilo & Boy :
Burcu : Balık
Meslek : DJ, Dizi Oyuncusu
DjMilko (Günay Başaran) doğum yeri : Haskovo, Bulgaristan

DjMilko (Günay Başaran) Biyografisi

DjMilko (Günay Başaran), 5 Mart 1987 tarihinde Haskovo, Bulgaristan’da doğmuştur. İlköğretimi, Nikola Yonkov Vaptsarov İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Ailesi ile birlikte Bulgaristan’dan, anavatanı Türkiye’ye göç ederek, Gebze’ye yerleştiler. 2018 yılında Türk vatandaşı oldu. Lise öğrenimini Gebze’de tamamladı.
DjMilko (Günay Başaran), 2005 yılında kendi organizasyonlarını düzenleyerek DJ’liğe ilk adımını attıktan sonra kendini geliştirerek profesyonel müzik yaşantısına başladı. Bulgaristan, Almanya, İstanbul ve Bodrum’da DJ olarak çalıştı.

Kısa bir oyunculuk eğitimi aldıktan sonra, 2015 yılından itibaren çeşitli reklam filmlerinde, birçok dizi ve sinema filmi projesinde rol almıştır. İlk dizi deneyimini 2015 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu ile yaşayan Günay Başaran’ın (DjMilko) yer aldığı dizi ve filmler aşağıda belirtilmiştir.

2020 yılından beri koronavirüs sebebi ile pandemi sürecinde evde kaldığı süreci de boş geçirmemeye çalışıyor. Yeni projeler üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.

Filmleri ve Dizileri :
- Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (ATV)
- Paramparça (Star TV)
- Poyraz Karayel (Kanal)
- Makas Filmi (Trt1)
- Ölene Kadar (ATV)
- Filinta (Trt1)
- Oldu mu Şimdi? (Sinema Filmi)
- Kurtlar Vadisi Pusu (Kanal D)
- Yeter (ATV)
- Çukur (Show TV)
- Lise Devriyesi (Trt1)
- Siyah Beyaz Aşk (Kanal D)
- Bizim Hikaye (Fox TV)
- Can Evim (ATV)
- Arka Sokaklar (Kanal D)
- Hep Yek 4 (Sinema filmi)


Kaynak:Biyografi.info

DjMilko (Günay Başaran) resimleri

Tüm DjMilko (Günay Başaran) resimleri

DjMilko (Günay Başaran) hakkında haberler

Tüm DjMilko (Günay Başaran) haberleri

DjMilko (Günay Başaran) için yapılan aramalar

DjMilko (Günay Başaran), DjMilko (Günay Başaran) biyografi, DjMilko (Günay Başaran) hayatı, DjMilko (Günay Başaran) özgeçmişi, DjMilko (Günay Başaran) hakkında, DjMilko (Günay Başaran) doğum yeri, DjMilko (Günay Başaran) fotoğraf, DjMilko (Günay Başaran) video, DjMilko (Günay Başaran) resim, DjMilko (Günay Başaran) kimdir?, DjMilko (Günay Başaran) kaç yaşında?, DjMilko (Günay Başaran) nereli, DjMilko (Günay Başaran) memleketi